Satış Koşulları

Garanti Şartları

Firmamızdan satın aldığınız ürünlerde imalatla ilgili bir sorun olduğu taktirde ürünler merkeze gönderilir. Merkezde ürün sorumluları tarafından incelenir. Ürünlere yapılacak işlemlere karar verirlir. İmalattan kaynaklanan kusurlu olduğu onaylanan ürünler müşterinin talebi doğrultusunda iade ( karta iade veya ürün değişimi ) işlemi yapılır.

www.drmetin.com adresinde satılan ürünlerin Oğuz Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti marka ve garantisi altında satıldığını garanti eder.

İade İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir.

Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir:

Ürünün eksiksiz ve hasarsız durumdaki, faturası, iade formu, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarı ve taşıma sırasında oluşmuş hasar kargo firması tarafından telafi edilir. Paketi teslim almadan tutanak tutturulması gerekmektedir.

Sipariş İptal İşlemleri

Siparişler, en geç aynı iş günü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal edilebilir. Saat 17.00'den sonra gönderildiği için bir sonraki iş gününe sarkan siparişler ise saat 14.00'e kadar iptal edilebilir. İptal işlemi +90 212 296 64 92 no. lu telefon veya info@drmetin.com adresine isim, soyadı ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.

 

Oğuz Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. © 2018
Geliştiren Expert Bilişim. Tasarım tufan